Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Miłość do Fast-foodów!
Autor Wiadomość
PARÓWKA 


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 13
Skąd: BIG CITY
Wysłany: 2010-07-22, 13:43   Miłość do Fast-foodów!

Hej! Co sądzicie o fast-foodach? Ja osobiście uwielbiam je jeść pod każdą postacią... Do moich ukochanych należą chamburgery, hot-dogi, tortille i żarcie z KFC.
mmm... mógłbym jeść je bez przerwy :-P
 
 
Jackos 

Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: Kęty
Wysłany: 2010-07-22, 14:44   

mam to samo tylko do McDonalda... wszyscy mówią że to niezdrowe, tylko człowiek powstrzymać się nie może jakoś...
 
 
Przekliniak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 34
Skąd: podbeskidzie
Wysłany: 2010-07-22, 14:57   

takie jedzonko jest pyszne i uzależniające niestety, polecam artykuł o frytkach:
http://otworz-oczy.org/in...sa-tak-smaczne/
 
 
maruda 

Pomogła: 1 raz
Wiek: 65
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-07-24, 11:47   

Fast foody choć niezdrowe mają w moim sercu specjalne miejsce :lol:
Co prawda po pewnym czasie miłość do nich przekłada się na wałeczki tłuszczu ale czego to człowiek nie zniesie dla odrobiny przyjemności raz na jakiś czas :mrgreen:
 
 
yvette 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-07-30, 11:51   

Zdrowe i nietłuste jedzenie jest pyszne, to tylko kwestia odpowiedniego doprawienia. A fast-foodom mówię: NIE! Jak tłuste może być dobre? Takie jedzenie sprzyja miażdżycy i innym chorobom, a mi nie jest objętne moje zdrowie.
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-02, 12:44   

Ja tam od czasu do czasu coś niezdrowego wrzucę na ruszt, ale żeby się tym zajadać to raczej nie... Zazwyczaj robię to z powodu braku czasu.
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
kruellademon 


Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: niewiadomo
Wysłany: 2010-08-05, 14:33   

PIZZY mówię zdecydowane TAK :mrgreen: reszty nie tykam i dobrze mi z tym :mrgreen:
 
 
pawel_pszczyna 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-05, 15:43   

JA SWEGO CZASU WRĘCZ UWIELBIAŁEM BIGBURGERY Z SIECI MR HAMBURGER, ZJEDLIŚMY ICH Z BRATEM ZAWROTNE ILOŚCI!!! ALE NIE ZAUWAŻYŁEM ŻEBYM MIAŁ PO NICH JAKOS SPECJALNIE PRZYTYĆ (MOŻE DLATEGO ŻE SPORO SIĘ WTEDY SZALAŁO), NO I TYLKO QPKA PO NICH BYŁA DZIWNA TAKA POMARAŃCZOWA I MIĘKKA :shock: CHYBA OD TEGO SPECJALNEGO SOSU :roll: A PO TYCH BIGBURGERACH PRZYSZŁA PORA NA KEBABY Z TEJ SAMEJ SIECI - MR HAMBURGER, I TO TE KEBABY WŁAŚNIE TERAZ KOCHAM :lol:
 
 
pawel_pszczyna 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-08-05, 15:46   

NO I NAJZWYKLEJSZE CHEESBURGERY Z McDONALDA :-P
 
 
LUMIA 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: małopolska
Wysłany: 2010-08-09, 13:03   

a ja tam nie jem takiego dziadostwa :-/ czasami jak mi się zdarzy ale to w wyjątkowych sytuacjach to zawsze to odchoruje. więc staram się unikać takiego jedzenia :-x
 
 
Ann 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2010-08-09, 15:45   

Hehehe :) Każdy mówi nie zdrowe ale i każdy coś tam lubi w którejś z sieci M czy KFC czy Inne :) Myślę że to wszem i obec wiadomo że jest niezdrowe nikt temu nie zaprzeczy :) każdy wie ale i każdy raz za czas siegnie:) Było testów mnóstwo że to jedzenie sie nie psuje itd..
Ja osobiście lubie raz za czas zjeśc cos w KFC 8-) :lol: :mrgreen: najczęściej zdaża mi się to jak jestem w trasie i takie KFC jest szybkie i smaczne no i nie drogie:)
Pizza to pyyychaaaa temu sie nie oprę ale MC i reszta odpada :)
_________________
:)
 
 
sportsmenka 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 20
Skąd: Prosto z siłowni
Wysłany: 2010-08-09, 15:55   

oh rany o czym Wy mówicie! Od takich rzeczy to z daleka!!!! to jedna wielgachna chemia!
 
 
PARÓWKA 


Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 13
Skąd: BIG CITY
Wysłany: 2010-08-10, 15:56   

sportsmenka napisał/a:
oh rany o czym Wy mówicie! Od takich rzeczy to z daleka!!!! to jedna wielgachna chemia!


a tam od razu chemia :mrgreen:
właśnie wcinam maxi kubełek KFC... mhhmm... pychotka :-P
 
 
naleśnick 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 26
Skąd: middle of nowhere
Wysłany: 2010-08-16, 14:47   

Od czasu do czasu hot-dog albo kebab jeszcze nikomu nie zaszkodził, przecież tam jest często więcej sałatki niż mięsa :->
 
 
Zosia_B-B 


Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-09-08, 13:07   

A sos czosnkowy na śmietanie też nie jest chyba aż tak chemiczny... nie raz dużo groźniejsze są zawiesiste tłuste sosy które sobie sami przyrządzamy w domu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.