Forum sportowe, dyskusyjne - Sport Twoją Pasją Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Polecane strony:


Poprzedni temat «» Następny temat
Jędrne uda
Autor Wiadomość
PszczółkaMaja 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 27
Skąd: z ula
Wysłany: 2010-07-13, 11:29   Jędrne uda

macie jakiś sposób na jędrne uda? moje uda trzęsą się jak galareta, są trochę masywne :-/ . nie muszą schudnąć, grunt żeby były jędrne.
 
 
torbaborba 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-13, 13:52   

Mój sposób to:
ćwiczenia, masaż skóry, szczypanie - pobudzające krążenie, nakładanie kosmetyków modelujących ale przede wszystkim kontrolowanie, co i kiedy jem!
 
 
maruda 

Pomogła: 1 raz
Wiek: 65
Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-07-13, 13:54   

PszczółkaMaja witaj w galaretkowym klubie! Kochani pomóżcie nam :-o
 
 
PszczółkaMaja 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 27
Skąd: z ula
Wysłany: 2010-07-13, 13:58   

może znacie jakieś skuteczne ćwiczenia?
 
 
baśka 


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Ustrzyki Górne
Wysłany: 2010-07-13, 14:04   

Ćwicze od lutego 2009 roku. Codziennie wieczorem robię 5 mało wyczerpujących ale bardzo skutecznych ćwiczeń na nogi. Od tego czasu schudlam 10 kg i kupilam sobie wreszcie wymarzone spodnie - rurki :mrgreen:

Wszystkim pragnącym pozbyć się galaretki na udach polecam ćwiczenia zawierające elementy przysiadu, wyskoku lub pólprzysiadu ot co! ;-)
 
 
discorobak 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2010-07-21, 12:16   

Dziewczęta!
Polecam Wam codzienne bieganie :-)
_________________
"Nie jestem gruby, mam grube kości"
 
 
elizabeth 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: 2010-07-21, 14:08   

Zestaw ćwiczeń modelujących uda i pośladki:

• Unoszenie ugiętej nogi w górę w tył. W pozycji wyjściowej, stojąc na jednej nodze, drugą unosimy w tył, ciężar ciała utrzymujemy na nodze postawnej. Tułów nieznacznie pochylony w przód, noga wolna wysunięta lub przygotowana do uniesienia, dłonie oparte nad kolanem nogi postawnej. Unieś nogę wyprostowaną lub ugiętą w stawie kolanowym, następnie opuść do pozycji wyjściowej. Podczas uniesienia nogi napięte zostają mięśnie pośladkowe i dwugłowe uda.

• Wypad nogą w bok. Jedna noga jest nogą postawną, to na niej staramy się stabilnie stanąć. Druga odrzucona w bok, delikatnie tylko oparta na stopie, pozycja w szerokim rozkroku. Nogę postawną ugnij w stawie kolanowym, nogę wolną trzymamy opartą o podłoże. Ciężar ciała spoczywa na nodze postawnej. Ramiona skierowane w dół. Podczas uniesienia wolnej od ciężaru ciała nogi w górę nie należy zbyt mocno przenosić tułowia na stronę nogi postawnej. Najlepiej utrzymywać niezmienioną pozycję podczas wykonywania ćwiczenia.

• Stań prosto, dłonie połóż na biodrach. Kostkę lewej nogi oprzyj tuż nad prawym kolanem. Nie zmieniając ułożenia tułowia, zejdź do ćwierćprzysiadu. Wytrzymaj chwilę i unieś biodra razem z całym ciałem. Powtórz 5-7 razy i zmień nogę.

• W klęku na przedramionach unieś w tył wyprostowaną w stawie kolanowym nogę. Powolnymi ruchami napinaj mięśnie dwugłowe uda i pośladki, nieznacznie przenosząc nogę w górę i dół. Intensywnie napina się tylna grupa mięśni ud i pośladek.

• Stań w szerokim rozkroku, plecy proste, biodra wysunięte do przodu. Dłonie złącz za plecami. Utrzymując wyprostowany tułów, cały czas patrząc na wprost, powoli obniżaj i unoś do góry całe ciało. Powtórz 10-15 razy.
 
 
xyz 


Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 65
Skąd: polska
Wysłany: 2010-07-21, 14:38   

na jędrne uda skuteczny jest masaż, robiony przez faceta, który wymiętoli twoje uda, ale musi to być często wykonywane :mrgreen:
 
 
agame 

Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: krk
Wysłany: 2011-08-29, 15:31   taniec

na jedrne uda i przede wszystkim zgrabne, piekne nogi...najlepszy jest taniec:d Raz, dwa w tygodniu na zajeciach , w weekend poprawić na dyskotece i problemz ...nóg:P Zapisaąłm się jakies pół roku temu na kurd (Ananday w krakowie) i juz widze efekt a i poczucie rytmu sie wyrobiło:D
 
 
anna79 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Białogard
Wysłany: 2013-01-15, 18:10   

Ja ma sposób. Niedawno nawet o tym pisałam w innej kategori. mam taki sam orbitek: http://sportek.pl/Orbitre...SX1-Finnlo.html działa na wszystko bo pracuje całe ciało. Panie w szczególności go lubią, chociaż chłopka zerka na niego z za drzwi myślę że w końcu sie przekona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



 Asport.pl - Sklep ze sprzętem sportowym   SportFakty.pl - Aktualności sportowe   Kluby-sportowe.com.pl - baza polskich klubów sportowych   Nasi pozostali partnerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant - Statystyki wizyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.